8 września 2015 - kostek

Czy STS ma dzisiaj przewagę nad bukmacherami internetowymi?

W ciągu ostatnich 2 lat firma STS (Star Typ Sport) bardzo zmieniła swoje podejście do klienta, udostępniła serwis internetowy w którym można założyć konto gracza, wypuściła aplikację na smartphony, tak, abyśmy mogli grać, gdziekolwiek jesteśmy (oczywiście, jeżeli mamy dostęp do internetu). Nie trzeba więc już wędrować za każdym razem do punktu przyjmowania zakładów, aby coś obstawić, wystarczy mieć jakieś urządzenie mobilne i dostęp do globalnej sieci.
Takie działania są godne pochwały, ponieważ ewidentnie widać, że STS zależy na klientach , również tych internetowych.
Niestety, realia w naszym kraju są takie, iż dalej musimy płacić kosmiczny podatek od wygranych, jeśli obstawiamy w firmie STS. A to wielu osobom się nie podoba, nie dlatego, że nikt nie chce płacić podatków, ale dlatego, że te podatki zjadają cały wypracowany zarobek i są zbyt wysokie. Przecież bukmacher i tak narzuca swoją marżę (ok.10%), + podatek 12,5 % – co nam zostaje w kieszeni?
Typer musiałby być chyba geniuszem, albo wróżką, żeby coś rzeczywiście zarobić w dłuższym okresie czasu.
Więc jeśli chcemy rzeczywiście zarabiać na zakładach, to musimy jednak korzystać z usług buków internetowych, którzy podlegają prawom unijnym i nie narzucają podatku, w związku z tym dobry typer może rzeczywiście zarobić.
Taka jest brutalna prawda i jeżeli nie zmieni się prawo, dalej tak to będzie wyglądało.

Całe szczęście w internecie działają bardzo dobrzy bukmacherzy np. Expekt. Więc polecam sprawdzić kursy na stronie Expekt tutaj >>>

Bez kategorii